Weergegeven resultaten: 1 tot 2 van 2

Discussie: speelschema eerste divisie bekend

  1. #1
    NHL Free agent
    Lid sinds
    11 september 2015
    Berichten
    4.546
    Liked
    3
    Likes: 263 (215 posts)

    Standaard speelschema eerste divisie bekend

    zaterdag 3 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - -
    20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Smoke Eaters Geleen - - - - -
    20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers - - - - -
    20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht GIJS HEPRO Groningen - - - - -
    zondag 4 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    17:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters - - - - -
    17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Dordrecht Lions - - - - -
    vrijdag 9 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen - - - - -
    zaterdag 10 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden IJCU Dragons Utrecht - - - - -
    20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Nijmegen Devils - - - - -
    20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Yeti's Breda - - - - -
    20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Amsterdam Tigers - - - - -
    zondag 11 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:00 Tilburg Tilburg Trappers Eindhoven Kemphanen - - - - -
    zaterdag 17 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag - - - - -
    18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - -
    20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - -
    20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht Zoetermeer Panters - - - - -
    zondag 18 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Tilburg Trappers - - - - -
    20:00 Tilburg Yeti's Breda Smoke Eaters Geleen - - - - -
    vrijdag 23 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCU Dragons Utrecht - - - - -
    20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers - - - - -
    zaterdag 24 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS HEPRO Groningen - - - - -
    20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Dordrecht Lions - - - - -
    20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Nijmegen Devils - - - - -
    zondag 25 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:00 Tilburg Tilburg Trappers Yeti's Breda - - - - -
    zaterdag 31 oktober 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers Hijs Hokij Den Haag - - - - -
    20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Tilburg Trappers - - - - -
    20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen Zoetermeer Panters - - - - -
    20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht UNIS Flyers Heerenveen - - - - -
    zondag 1 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    17:45 Nijmegen Nijmegen Devils Eindhoven Kemphanen - - - - -
    20:00 Tilburg Yeti's Breda Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - -
    vrijdag 6 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS HEPRO Groningen - - - - -
    20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters OrangeGas Capitals Leeuwarden - - - - -
    zaterdag 7 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers - - - - -
    20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Yeti's Breda - - - - -
    20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Dordrecht Lions - - - - -
    zondag 8 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    20:00 Tilburg Tilburg Trappers Smoke Eaters Geleen - - - - -
    zaterdag 14 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers IJCU Dragons Utrecht - - - - -
    20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden Hijs Hokij Den Haag - - - - -
    20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen Red Eagles 's-Hertogenbosch - - - - -
    20:15 Dordrecht Dordrecht Lions Eindhoven Kemphanen - - - - -
    20:30 Groningen GIJS HEPRO Groningen UNIS Flyers Heerenveen - - - - -
    zondag 15 november 2020
    Tijd Plaats Team A Team B Perioden OT Score
    17:00 Breda Yeti's Breda Nijmegen Devils - - - - -

    Bron: nijb.nl

  2. #2
    Eredivisie Stefan Koning's schermafbeelding
    Lid sinds
    19 oktober 2014
    Locatie
    Amsterdam
    Fav. team
    Amstel Tijgers
    Berichten
    602
    Liked
    7
    Likes: 98 (70 posts)

    Standaard Re: speelschema eerste divisie bekend

    De voorronde van seizoen 2021/22:

    https://www.ijshockeynederland.nl/co...eerste-divisie

    Top 4 beide poules door naar de Eredivisie.
    De rest gaat door naar de 1e divisie.

Regels voor berichten

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •