Weergegeven resultaten: 1 tot 3 van 3

Discussie: Speelschema Olympisch Kwalificatie Toernooi in Barcelona Spanje.

  1. #1
    Junior A Pieter van der Schuit's schermafbeelding
    Lid sinds
    18 augustus 2008
    Locatie
    Rotterdam
    Berichten
    1.055
    Liked
    93
    Likes: 241 (155 posts)

    Standaard Speelschema Olympisch Kwalificatie Toernooi in Barcelona Spanje.

    https://www.iihf.com/en/events/2020/ogqp1l


    In het weekend van 13 - 14 en 15 December speelt het Nederlands Team het eerste Olympisch Kwalificatie Toernooi in Barcelona Spanje.

    OKT SPEELSCHEMA

    13 december, 16.00 uur: Mexico - Nederland
    13 december, 20.00 uur: Spanje - Chinese Taipei
    14 december, 16.00 uur: Nederland - Chinese Taipei
    14 december, 20.00 uur: Spanje - Mexico
    15 december, 16.00 uur: Chinese Taipei - Mexico
    15 december, 20.00 uur: Nederland – Spanje
    Je kan niet van een overwinning genieten, als men een nederlaag niet kan accepteren.

  2. #2
    Hall of Fame Abe Brouwer's schermafbeelding
    Lid sinds
    4 april 2005
    Locatie
    Baarn
    Berichten
    11.035
    Liked
    120
    Likes: 722 (476 posts)

    Standaard Re: Speelschema Olympisch Kwalificatie Toernooi in Barcelona Spanje.

    Chinese Taipei i.p.v. Luxemburg. Best wel verrassend dat Luxemburg zijn voorronde in eigen huis niet won.
    Vierde niveau, wie had dat kunnen bedenken?

  3. #3
    Talent
    Lid sinds
    11 november 2005
    Locatie
    Tilburg
    Berichten
    288
    Liked
    26
    Likes: 69 (45 posts)

    Standaard Re: Speelschema Olympisch Kwalificatie Toernooi in Barcelona Spanje.

    De selectie is inmiddels bekend gemaakt;

    Goalies

    Ian Meierdres (Tilburg)
    Deniz Mollen (Nijmegen)
    Martijn Oosterwijk (Heerenveen)

    Defense

    Ryan Collier (Tilburg)
    Ernesto Klem (Berlijn)
    Aleksey Loginov (Tilburg)
    Boet van Gestel (Tilburg)
    Kilian van Gorp (Tilburg)
    Jordy Verkiel (Tilburg)
    Jordy van Oorschot (Tilburg)
    Mark Hoekstra (Heerenveen)

    Forwards

    Mickey Bastings (Tilburg)
    Bartek Bison (Tilburg)
    Thomas Borgman (Zoetermeer)
    Jonne de Bonth (Tilburg)
    Reno de Hondt (Tilburg)
    Jasper Nordemann (Heerenveen)
    Joey Oosterveld (Den Haag)
    Jord Smid (Heerenveen)
    Danny Stempher (Tilburg)
    Raymond van der Schuit (Nijmegen)
    Joy Turpijn (Zoetermeer)
    Nick Verschuren (clubloos)

  4. Likes voor deze posting:


Regels voor berichten

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •